kharkivleft (kharkivleft) wrote,
kharkivleft
kharkivleft

Акція протесту проти прийняття нового Трудового кодексу та закону "Про мірні зібрання".

У понеділок, 21 травня у центрі Харкова був проведен мітинг проти прийняття нового дискримінаційного трудового законодавства та обмеження права на мірні зібрання.
Представники лібертарного руху Харкова разом з учасниками низки молодіжних, екологічних, лівих та інших громадських організацій та низових ініціатив пройшли ходою від пам’ятника Т.Г. Шевченко до площі Свободи.
Під час акції лунали гасла «Ні новому Трудовому кодексу!», «Ні обмеженню мірних зібрань!», «Бунтуй, кохай, права не віддавай», «Вперёд, вперёд, вперед рабочий класс!».
Думка Харківських анархістів стосовно нового Трудового законодавства та закону «Про мірні зібрання» залишається незмінною: закон, як суспільний інститут, переслідує одну мету - допомогти крупним власникам засобів суспільного виробництва утримати політичну владу в своїх руках. 
Законодавство, як і інші атрибути державного механізму слугують інструментом в руках правлячого класу, і таким чином підлягають скасуванню на користь лібертарної моделі суспільних відносин.
Трудовий кодекс – це черговий виклик всім працівникам, який покликаний створити вкрай несприятливі умови повсякденної трудової діяльності.
Представники лібертарного руху заклиють всіх робітників організовувати свій протест у вигляді робочих синдикатів, підтримувати студентські, робітничі, екологічні ініцитави, та низові акції протесту на своєму робочому місці та в своєму місті.
Тільки організований протест здатен дати гідну відповідь глобальному наступу неолібералізму, та зробити можливим розбудову лібертарних відносини всередині капіталістичного Вавілону вже сьогодні.

Відео з акції:
http://www.youtube.com/watch?v=ljdFrvbVyPc&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8L9WaojmaGc


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments